Wednesday, 14 November 2012

Gergous Giveaway By Nurul Ezatee

klik barner for join ya

urrmm.. mimi tak pandai berkate-kate la Ezatee..
takpelah mimi cube juga ya..
komen blog saya
oh my godddddddd..
hebat nyer..
mimi teringin nak ada blog maca, Ezatee..
tpi... uuwwwaaaaaa..
mane la reti.. 
okeyh ka
um.. tkpe lah..okey ke tak pun..
apa yang penting...
ikhlas dari hatiiii.. kan :
betul tidak
katakan ya sekarangggg
huh marah ni marah..
baik kata ya.. kalau tak.. "bakor jer,,bakor.."
ishh.. shhutt..
maaf-II ya.. lebih-II la pulak mimi membebel ni.. orang suruh buat entry yang menarik jer,, bukan membebel..
aarrrrrrrhhhhh... maluu nyr mimi....
jAp..jap..
 tapi kan mimi suke cursor Ezatee..
boleh ajar mimi tha buat macam tOo
(dengan buat muke pembodeknya)

Done juga letak barner yang Ezatee suruh di sidebar..
cer tengok ada tak??
Due Date : Sehingga 200 peserta

1 comment:

Nurul Ezatee Roslee said...

Nak suruh sya ajar akak buat cursor ye .. mehsini .. klik link ni ...

http://www.cursor-switch.com/

pilih akak nk cursor mana, lepastu klik button oren yg ada pda setiap cursor .. bnyk pilihan yg ada .. semoga berjaya :)